Home

všední Žena Připoutat mistrovství světa v krasobruslení 2018 inženýr léto gratuluji

Eliška Březinová – Wikipedie

Skvělý výkon! Dušková s Bidařem útočí na nejlepší výsledek na MS | iSport.cz

Mistrovská jízda Papadakisové a Cizerona přinesla i světový rekord -  iDNES.cz
Mistrovská jízda Papadakisové a Cizerona přinesla i světový rekord - iDNES.cz

Taschlerovi útočí na MS na elitní desítku, Francouzi zajeli světový rekord  - iDNES.cz
Taschlerovi útočí na MS na elitní desítku, Francouzi zajeli světový rekord - iDNES.cz

Cesta k juniorskému titulu mistrů světa začala na olympiádě dětí a mládeže  | Olympiáda dětí a mládeže
Cesta k juniorskému titulu mistrů světa začala na olympiádě dětí a mládeže | Olympiáda dětí a mládeže

Olympijská medailistka Sakamotová je krasobruslařskou mistryní světa |  ČeskéNoviny.cz
Olympijská medailistka Sakamotová je krasobruslařskou mistryní světa | ČeskéNoviny.cz

Skvělá zpráva: světová elita mladých krasobruslařů bude příští rok v  Ostravě - Moravskoslezský deník
Skvělá zpráva: světová elita mladých krasobruslařů bude příští rok v Ostravě - Moravskoslezský deník

Neškobrtla ani ve volných jízdách. Japonka Sakamotová je novou mistryní  světa – ČT sport – Česká televize
Neškobrtla ani ve volných jízdách. Japonka Sakamotová je novou mistryní světa – ČT sport – Česká televize

Mistrovství světa v krasobruslení 2019

Konec zázračných dětí? Šéfové chtějí zakázat 15letým bruslařkám závodit |  iSport.cz
Konec zázračných dětí? Šéfové chtějí zakázat 15letým bruslařkám závodit | iSport.cz

Fotogalerie: Získala zlatou medaili na Mistrovství Evropy v krasobruslení  2018, finále Grand...
Fotogalerie: Získala zlatou medaili na Mistrovství Evropy v krasobruslení 2018, finále Grand...

Krasobruslení: Japonec Šoma Uno vyhrál mistrovství světa - CNN Prima NEWS

Taschlerovi byli na mistrovství světa v krasobruslení třináctí, titul  získala dvojice Papadakisová-Cizeron | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Taschlerovi byli na mistrovství světa v krasobruslení třináctí, titul získala dvojice Papadakisová-Cizeron | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Vrátí se do Ostravy v roce 2023 ME krasobruslařů? - Moravskoslezský deník

ME v krasobruslení 2018 Rusko - iVysílání | Česká televize

Mistrovství světa v krasobruslení na Eurosportu | Skylink TV Magazín

Dvojnásobný olympijský šampion Hanju nebude kvůli zranění kotníku na MS -  Sport.cz
Dvojnásobný olympijský šampion Hanju nebude kvůli zranění kotníku na MS - Sport.cz

Krasobruslařka Březinová nepostoupila na MS do volných jízd | ČeskéNoviny.cz

První zlato pro sportovce z Ruska. Mladičká Alina Zagitovová vyhrála soutěž  krasobruslařek | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
První zlato pro sportovce z Ruska. Mladičká Alina Zagitovová vyhrála soutěž krasobruslařek | iROZHLAS - spolehlivé zprávy